CHIRURGIA LASEROWA & ESTETYKA

Gliwice, ul. Chemiczna 3, (32) 330 30 35

DIAGNOSTYKA

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych.

CHIRURGIA

Już niebawem… nowoczesne zabiegi chirurgii laserowej, termicznej i ultradźwiękowej.


Szanowni Państwo jeśli zależy Państwu na szybkim dostępie do lekarzy – bez kolejki i bez skierowania, zapraszamy do naszej specjalistycznej przychodni, która powstała z myślą o osobach chcących korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej.

Nasza oferta umożliwia konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym dla pacjenta terminie. Znajdziecie w niej Państwo pełen zakres usług stomatologicznych, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci oraz specjalistyczne usługi medyczne.

Proponujemy konsultacje chirurgiczne, proktologiczne, flebologiczne oraz medycyny estetycznej.

Świadczymy usługi z zakresu najnowocześniejszej diagnostyki USG z elastografią, która jest jedną z najbardziej czułych metod wykrywania nowotworu. Ta nowoczesna metoda gwarantuje dokładną jakość obrazu, a tym samym pewną diagnozę.

Dbałość o dobro pacjenta oraz najwyższa jakość świadczonych usług są dla nas najważniejsze. Dlatego współpracujemy z bardzo dobrymi specjalistami w swoich dziedzinach. Oferujemy w pełni profesjonalną opiekę medyczną w atmosferze życzliwości i otwartości na problemy zgłaszających się do nas Pacjentów.

Diagnostyka USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

dowiedz się więcej >>

Medycyna Estetyczna

Istotą działań w medycynie estetycznej jest poprawa jakości i wyglądy skóry.

dowiedz się więcej >>

Chirurgia

Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej.

dowiedz się więcej >>
MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00