Chirurgia estetyczna

Szanowni Państwo.

Stworzyliśmy CENTRUM MEDYCZNO – ESTETYCZNE, aby umożliwić Państwu korzystanie w bezpiecznych warunkach ze zdobyczy naukowych i technologicznych współczesnej medycyny estetycznej.  Istotą naszych działań jest walka z zewnętrznymi oznakami starzenia się w połączeniu z utrzymaniem jak najdłużej dobrego stanu psychicznego i fizycznego ciała.

SLOW AGING to nasza myśl przewodnia, która promuje spowalnianie starzenia się w podejściu wielodyscyplinarnym – łączy dbałość o estetykę ciała i jego zdrowie. Jest  to podejście dla osób w każdym wieku, którym zależy na dobrym wyglądzie i dobrej kondycji całego organizmu, przez całe życie.

Zespół lekarzy medycyny przeciwstarzeniowej pomoże Państwu utrzymać dobry wygląd, w połączeniu z dobrym stanem fizycznym całego ciała, co zwykle przynosi wyraźne korzyści – wzmacnia funkcjonowanie organizmu, poprawiając samopoczucie i komfort życia na wielu płaszczyznach. Lekarze specjaliści będą służyć Państwu pomocą w zabiegach chirurgii małoinwazyjnej z zakresu dermatologii, flebologii, proktologii, laryngologii, ginekologii oraz medycyny estetycznej twarzy i ciała.

 Nasze gabinety wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający prawidłową diagnostykę i zabiegi, miedzy innymi w najnowsze lasery, urządzenia RF oraz nowoczesne USG.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna, małoinwazyjna chirurgia laserowa oraz doświadczony lekarz.


Polecamy

DIAGNOSTYKA USG

Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

CHIRURGIA

Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Niedługo będzie możliwość skorzystania z osiągnięć techniki laserowej w chirurgicznych zabiegach medycyny małoinwazyjnej. Badanie ultrasonograficzne to jedna z najskuteczniejszych metod diagnostycznych, stosowana prawie we wszystkich gałęziach medycyny.

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
kalkulator

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00